0 800 75-17-75 звонок бесплатный
КАТАЛОГ>
Инструменты
Станки
Для дома
и сада
Строительное
оборудование
Оснастка и
комплектующие

Metabo

Друзi, всi умови розіграшу призів для покупців інструменту та приладдя ТМ Metabo:

  1. Строк дії акції: 10.06.2020 – 31.08.2020
  2. В розіграші беруть участь всі покупці інструментів та/або приладдя ТМ Metabo, що зроблять та зареєструють покупку на суму понад 3000 грн. протягом дії акції в магазинi "Євроінструмент".
  3. Для того щоб взяти участь в акції з розіграшу призів* від "Євроінструмент" та TM Metabo треба:
  4. Придбавши продукцію TM Metabo, що відповідає критеріям акції (дивись п.2), відправ на e-mail promo.metabo.ua@gmail.com  фото інструменту (-ів) так, щоб було видно серійні номери (сіра табличка з технічними даними). Якщо на приладді немає серійного номеру (наприклад бури, біти, диски тощо), тоді фото самого приладдя в оригінальному пакуванні з номером артикулу. В e-mail обов’язково вкажіть: ім’я, прізвище, контактний номер телефону. Цим даним** буде присвоєно унікальний номер для проведення розіграшу призів. Та у випадку виграшу одного з 20-ти призів за цими даними з переможцем буде встановлено зв’язок.
  5. Фото фіскального чеку (іншого платіжного документу, що підтверджує факт покупки згідно законодавства України) для підтвердження відповідності умовам цієї акції: суми, періоду придбання продукції та ідентифікації продавця.
  6. Та обов’язково підпишіться на наш YouTube канал MetaboUkraine, https://www.youtube.com/user/MetaboUkraineVideo щоб завжди бути в курсі новин від Metabo.
  7. Розіграш призів. Проведення розіграшу призів відбудеться 04.09.2020 (Пт) о 15:00 за київським часом on-line трансляцією на сторінці facebook https://www.facebook.com/metaboUA/
  8. Чим більше Ви купуєте продукцію TM Metabo, тим більше шансів виграти цікаві брендові призи та головний приз поїздку на завод Metabo в Німеччину.

* Призовий фонд складається з 30 призів. Серед яких фірмовий одяг metabo: футболки, жилети, куртки, зимові набори: шапка beanie + Tube Scarf (шарф труба) + термо чашка, набор для гри у футбол (ворота 2 шт. + м’яч), термо бокс, крісло для відпочинку, Action camera, відеореєстратор, налобний ліхтар, мультитул та інше. Головний приз – поїздка з 30.09.2020 по 03.10.2020 на 1 людину на завод metabo. Включає: переліт в 2-а боки з м. Києва,  проживання на 1 особу, харчування, ознайомчий тур по заводу, дозвілля згідно програми приймаючої сторони та тренінг по новинках. Поїздка може перенестися або навіть відмінитися за умови погіршення епідеміологічної ситуації в Україні або Німеччині. У випадку відміни туру буде запропоновано альтернативний приз на розсуд організатора акції. Переможець повинен мати діючий закордонний біометричний паспорт для в’їзду в країни ЄС. Організатор не несе відповідальності за можливі відмови у перетині кордону прикордонними службами або інші перешкоди не пов’язані з організатором акції.

** Реєструючись в акції Ви надаєте згоду на обробку персональних даних та підтверджуєте, що є повідомлені про порядок  та мету а також інші умови їх обробки відповідно до ЗУ про захист персональних даних.


10.06.2020