МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД З 10:00 ДО 15:00
Каталог

Makita - історія бренду

Продукція японської компанії Makita Corporation добре відома у багатьох країнах світу та користується заслуженою повагою у професіоналів. Цей виробник випускає широкий ряд різного електроінструменту і бензоінструменту - всього представлено близько 350 типів інструменту та більше 1000 найменувань. Це одна з найбільших компаній світу, що працюють в даній сфері.

Сьогодні вже важко повірити, що історія Makita починалася з зовсім невеликого підприємства, яке спеціалізувалося на ремонті та подальшому продажі електродвигунів, освітлювального обладнання та генераторів. Почалося все в 1915 році (тобто виробнику вже більше 100 років) в місті Нагоя, Японії, коли Масабуро Макіта (Mosaburo Makita) заснував компанію Makita Electric Works. Підприємство виявилося успішним і зуміло пережити Другу світову війну і пішли за нею складності.

У 1958 році відбулася знаменна подія - був представлений перший електроінструмент компанії. Це був перший в Японії електричний рубанок. Продукція виявилася дуже успішною, після чого вирішено було почати розвиватися саме в бік виробництва електроінструменту. Закріпившись на японському ринку, компанія Makita в 70-х роках минулого століття почала поставляти продукцію в країни Західної Європи та Північної Америки. Сьогодні саме ці ринки є основоположними для виробника. У 1991 році назва компанії була змінена на сучасне - Makita Corporation.

За роки існування компанія Makita представила чимало пристроїв, які отримали горде прізвисько «перший в Японії» або навіть «перший в світі». Для того, щоб описати всі представлені сьогодні пристрої бренду, буде потрібно не стаття, а ціла енциклопедія. Вся ця продукція відрізняється високою якістю та гарною функціональністю, завдяки чому повністю виправдовує свою вартість (яка зазвичай вище, ніж у менш іменитих виробників).

Сьогодні асортимент виробленої Makita продукції можна умовно розділити на три основні категорії.

Електроінструмент Makita

Перш за все це електроінструменти - шурупокрути, шліфувальні машини, перфоратори, пили, рубанки, відбійні молотки, лобзики та багато іншого. Дана продукція може працювати від мережі змінного струму або акумуляторних батарей, продаватися як окремо, так й у вигляді наборів.

Садова техніка Makita

Друга категорія - це садова техніка, на кшталт газонокосарок, тримерів, кущорізів, пил, повітродувок, аераторів, занурених насосів тощо. Доступні моделі як з електричним, так й бензиновим двигуном.

Верстати Makita

Ну й нарешті, різноманітне обладнання, на кшталт торцювальних пив, стаціонарних лобзиків, рейсмусов, генераторів, компресорів, пазорезов... У цій категорії Makita також виробляє багатий асортимент продукції.

Природно, що виробник займається випуском всіляких витратних матеріалів та аксесуарів для всієї перерахованої вище техніки. Плюс лазерна техніка - далекоміри, нівеліри, рівні, а також штативи для них.

Майже вся продукція Makita виконана в пізнаваному дизайні й має характерний зелений колір. Однак з деяких пір у продажу з'явилися також й інструменти червоного кольору. Всі вони відносяться до категорії Makita MT. Дана продукція також відрізняється високою якістю, але має при цьому спрощену функціональність. Це гарне рішення для непрофесійних («домашніх») користувачів, у яких немає потреби в складному обладнанні, але які хотіли б придбати надійну та зручну в експлуатації техніку.

01.11.2022
Поділитися
tools
Безкоштовна доставка за підписку
Підпишіться на розсилку, щоб отримувати актуальні пропозиції та першими дізнаватися про знижки та акції.