МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД З 10:00 ДО 15:00
Каталог

Болгарки з 125 диском

Не секрет, що маса інструменту відноситься до числа дуже важливих параметрів. Занадто важке обладнання незручно у використанні й перенесенні. З іншого боку, мала маса зазвичай означає й невисоку потужність. В даному огляді ми підібрали ТОП кутових шліфувальних машин (УШМ або болгарок) з максимальним діаметром диска до 125 мм і масою до 2 кг, які відрізняються хорошим співвідношенням можливостей, якості та вартості. Всі ці пристрої вже були випробувані нашими покупцями і отримали чимало позитивних відгуків.

Ми вирішили вибрати діаметр в 125 мм, оскільки він є найбільш популярним для побутового використання. Забезпечується глибина пропила до 40 мм, є можливість встановлення дисків різного призначення для роботи з різними матеріалами. Моделі з дисками більшого діаметру відрізняються також й великою вагою та застосовуються зазвичай виключно для професійних потреб.

Всі заявлені у списку моделі мають потужність від 500 до 1150 Вт та обороти холостого ходу до 12000 за хвилину - цього більш ніж достатньо для вирішення більшості завдань, що стоять перед звичайними користувачами.

Що стосується бренду, то найбільшою популярністю в нашій країні користуються пристрої Bosch, Makita, Metabo та DeWalt. Інші торговельні марки менш популярні, хоча це й не означає, що у них немає гідних рішень. Казати про однозначну перевагу моделей одного бренду над моделями іншого не можна, оскільки у всіх іменитих виробників є дуже вдалі пропозиції.

Bosch GWS 9-125 S (арт. 0601396102)

Високоякісна модель з двигуном потужністю в 900 Вт, масою в 1,9 кг. Відрізняється високими надійністю та продуктивністю, а також доброю ергономікою. Присутня можливість регулювання швидкості, але відсутня функція плавного пуску (захист від випадкового пуску передбачена). Наявність продуманої системи охолодження та поліпшений захист від пилу гарантують тривалий час експлуатації.

Makita GA5030

Компактна модель, потужністю 720 Вт та вагою 1,8 кг. Форма корпусу дозволяє охопити пристрій однією рукою, а форма редуктора надає можливість роботи у важкодоступних місцях. Модель відрізняється високою витривалістю та хорошою якістю збірки. Серед недоліків потрібно відзначити відсутність плавного пуску й регулювання швидкості.

STANLEY SGV115

Це найважча (вага 2 кг), але при цьому й найпотужніша (1150 Вт) болгарка з усіх моделей нашого списку. Незначне збільшення ваги компенсується безліччю приємних доповнень, начебто підвищеного ККД, наявністю опції плавного пуску та електронним регулюванням швидкості. Передбачена можливість відключення в разі перебоїв в мережі електроживлення. Якісна елементарна база та продумана система охолодження гарантують тривалий термін експлуатації інструменту.

Black & Decker BEG220

Дуже гарний по співвідношенню вартості й потужності (900 Вт) пристрій. Ця модель може похвалитися наявністю функції плавного пуску, яка не дуже часто зустрічається у рішень такого класу. Обороти холостого ходу складають 12000 за хвилину, але от можливість регулювання швидкості відсутня. Ця болгарка важить 1,8 кг, хват у корпуса досить зручний. Серед плюсів моделі слід відзначити привабливу вартість й високу якість збірки. Це універсальне рішення, що відрізняється надійністю.

DeWALT DWE4057

Це надійний пристрій, виконане в пізнаваному яскраво-жовтому фірмовому кольорі виробника, має потужність двигуна 800 Вт і важить 1,8 кг. Обороти холостого ходу - 11800 за хвилину, без можливості регулювання. Проте функція плавного пуску, захист від випадкового пуску та блокування шпинделя при заклинюванні диска. Конструкція інструменту, в якому були задіяні виключно кулькові підшипники, відрізняється високою надійністю й високою стійкістю до пилу.

Metabo W 750-125 (арт. 601231010)

Середня за ціною та потужністю модель. Має двигун потужністю 750 Вт, якого буде достатньо для вирішення найрізноманітніших завдань. Досить тонкий корпус і вага в 1,8 кг гарантують можливість комфортної роботи однією рукою. Серед безперечних плюсів моделі - непогана комплектація. До недоліків слід віднести відсутність плавного пуску, регулювання швидкості та захисту від випадкового пуску.

AEG WS8-125 (арт. 4935451402)

Потужність двигуна у цый моделі становить 800 Вт, а обороти холостого ходу - 12000 за хвилину. Вага в 1,9 кг і компактні розміри дозволяють із зручністю користуватися даним інструментом, навіть за допомогою однієї руки. Це надійний й витривалий інструмент, що відрізняється високою якістю збірки та дозволяє без проблем впоратися з більшістю завдань. Тут відсутня регулювання оборотів, функція плавного пуску та блокування шпинделя при заклинювання диска, але й ціна пристрою невисока.

Hyundai G 650-125

Дана модель відрізняється не тільки малою масою (1,6 кг), але й є найбільш доступною з усіх  вище. Це рішення для непрофесійного використання, відрізняється компактними розмірами та непоганою ергономікою. Потужність двигуна становить 500 Вт, чого буде цілком достатньо для не надто складних завдань, надмірно навантажувати цю модель не слід. Таку модель можна сміливо порадити користувачам, для яких болгарка не є часто використовуваним інструментом.

18.10.2022
Поділитися
tools
Безкоштовна доставка за підписку
Підпишіться на розсилку, щоб отримувати актуальні пропозиції та першими дізнаватися про знижки та акції.