МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД З 10:00 ДО 15:00
Каталог

DeWALT - історія бренду

Інструмент американської компанії DeWALT користується заслуженою повагою не тільки в США, але й у всіх інших країнах, в яких він доступний для продажу. Під цим брендом випускається широкий асортимент різного електроінструменту, а також аксесуарів для нього.

Вся продукція відрізняється відмінним співвідношенням вартості, якості та можливостей. Її охоче використовують професіонали, що працюють в сфері будівництва, деревообробної промисловості та інших видів виробництва. Що й казати, інструменти DeWALT є одними з найбільш популярних, але ж на сучасному ринку немає нестачі професійних товарів.

Марка DeWALT існує на ринку вже досить давно - можна сказати, що історія бренду почалася ще в 1922 році, коли інженер Раймонд ДеВолт створив першу в світі пилку радіально-консольної конструкції. Пристосування викликало жвавий інтерес у професіоналів, оскільки дозволяло значно спростити нелегку роботу працівників деревообробної промисловості. В результаті, в 1924 році винахідник заснував компанію DeWALT Products Company, яка стала спеціалізуватися на випуску подібної продукції.

Спочатку компанія була відносно невеликою - її продукцію знали тільки на території Сполучених Штатів. Однак під час Другої світової війни DeWALT стала отримувати урядові замовлення і це дозволило не тільки зміцнити становище, а й вийти згодом на міжнародний ринок. При цьому компанія розширювала не тільки сфери впливу, а й асортимент вироблених товарів, доповнюючи його все новими типами інструментів. Справа вже не обмежувалося тільки пилами, почалося виробництво інструментів для будівництва, налагоджений випуск садової техніки.

З 1960 року бренд належав компанії Black & Decker. Ну а оскільки в 2010 році B&D оголосила про злиття з зі Stanley Works, торговою маркою DeWALT сьогодні володіє концерн Stanley Black & Decker.

Інструмент DeWalt

Під брендом DeWALT випускаються різноманітні пилки (торцювальні, шабельні, дискові тощо), шуруповерти, дрилі, перфоратори, УШМ, вимірювальний інструмент, пилососи та садову техніку. Асортимент включає в себе більше 300 видів інструментів для виконання самих різноманітних робіт. Представлені як провідні, так і акумуляторні рішення, виробництво яких почалося в 90-х роках минулого століття. Що ж стосується аксесуарів й оснащення, то тут рахунок найменувань давно вже перевалив за тисячу.

Впізнавальна риса всіх цих пристосувань - характерне забарвлення з поєднанням жовтого й чорного кольорів, яка була розроблена в 1992 році. Яскравий логотип DeWALT добре знають не тільки професіонали, але й аматори. Сам же бренд входить в число найбільш швидкозростаючих (в категорії електроінструменту) у всьому світі та займає перше місце по продажах професійного інструменту в США.

Купити DeWALT

Продукція DeWALT проводиться в різних країнах по всьому світу - Німеччина, Китай, Чехія, Канада, Великобританія тощо. Однак, незалежно від країни виробництва, всі інструменти відрізняються виключно високою якістю та витривалістю. Вартість цих товарів нерідко вище, ніж у аналогів від конкурентів, проте в даному випадку ця різниця повністю виправдана, тут немає ніякої переплати просто за «гучний бренд». Купити інструмент DeWALT - означає зробити покупку, про яку ви ніколи не будете жалкувати згодом.

05.04.2023
Поділитися
tools
Безкоштовна доставка за підписку
Підпишіться на розсилку, щоб отримувати актуальні пропозиції та першими дізнаватися про знижки та акції.