МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД З 10:00 ДО 15:00
Каталог

Кращі насосні станції 2021

Комфортне житло в приватному будинку просто неможливо самостійно представити без постійної подачі води, сьогодні вже нікому не хочеться бшгати з ведрами до колодязя. Забезпечити це можна лише одним чином - встановити насосну станцію. На щастя, сьогодні на ринку є великий вибір пристроїв на будь-який вибір і гаманець.

Технічно насосні станції влаштовані не надто складно, однак від якості самої конструкції та матеріалів, з яких вона зібрана, залежить якість роботи пристроїв. Втім, надійність і якість зазвичай визначається брендом - тут головне не купувати рішення невідомого виробника за підозріло низькою ціною. Але ось на деякі інші фактори слід звернути більше уваги. Наприклад, одними з найважливіших факторів є глибина всмоктування та максимальна висота підйому.

Іншою, не менш важливою характеристикою є потужність двигуна. Є й ряд інших, менш значних, але від того не менш важливих параметрів. Все залежить від ваших потреб і можливостей. Купувати насосну станцію за принципом «чим дорожче - тим краще» буде просто марною тратою коштів.

Втім, правила підбору насосної станції виходять за рамки даного матеріалу. Його призначення - показати приклади моделей з хорошим співвідношенням вартості та можливостей, які вже встигли завоювати досить високу популярність у користувачів.

Metabo HWW 9000/100 G (600977000)

Найдорожча з моделей нашого рейтингу, призначена для власників досить великих котеджів, де просто не обійтися без нормальної подачі води протягом усього дня, просто полити грядки та прийняти душ недостатньо. Ця модель характеризується глибиною всмоктування в 9 метрів і висотою підйому в 51 метр. Продуктивність же її становить значні 150 л/хв, при потужність 1900 Вт. Модель оснащена гідроакумулятором зі значним обсягом в 100 літрів. Це дуже надійне рішення, у якого можна відзначити тільки два недоліки - високу вартість і чималу вагу, яка становить майже 40 кг. Втім, ціна в даному випадку повністю виправдана характеристиками пристрою.

Metabo HWA 6000 Inox (600980000)

Ще одна модель від відомого німецького виробника. Це рішення відрізняється куди більш компактними розмірами та меншою вагою. Воно позбавлене додаткового бака для води, а ось показники максимальної висоти підйому та глибини всмоктування у неї не набагато менше - 55 і 8 метрів. Потужність ж становить 1300 Вт. Іншими словами, перед нами компактний (є спеціальна ручка для перенесення), але продуктивний агрегат. Який, плюс до всього, відрізняється хорошою витривалістю. Наявність у двигуна спеціальної електронної системи запуску та зупинки двигуна дозволить не боятися того, що він може вийти з ладу.

Gardena 3500 / 4E Classic (01757-20.000.00)

Компактна й малошумна модель для користувачів, які просто не мають потреби в громіздких і високопродуктивних агрегатах. Дана насосна станція має потужність в 800 Вт, максимальна висота підйому становить 40 метрів, а глибина всмоктування - 8 метрів. Що ж стосується продуктивності, то вона становить 58 л/хв. Як матеріал корпусу виробник задіяв пластик, що дозволило знизити вагу пристрою, який становить 8,1 кг, при тому, що зазвичай моделі з такими параметрами важать більше 10 кг. Агрегат оснащений захистом від холостого ходу, а також спеціальною програмою для економії води.

Karcher BP 3 Home & Garden (1.645-353.0)

Технічно дана модель дуже схожа на попередню та має схожі характеристики - потужність 800 Вт, максимальна висота підйому 40 метрів і 8 метрів максимальна глибина всмоктування. Корпус агрегату також виконаний з пластика, тільки впізнаваного поєднання яскраво-жовтого і чорного кольорів виробника. Тут все зводиться більше до вибору бренду. Втім, є і деякі нюанси. Наприклад, дана модель трохи важче (10 кг), проте оснащена ручкою для перенесення та зручним ножним вимикачем. У кращих традиціях німецької компанії Karcher, немає ніяких претензій до якості збірки та надійності пристрою.

Utool UWP-3600/24 ​​(U51001)

Найдоступніша зі всіх представлених тут моделей з невеликою потужністю в 600 Вт. Звичайно ж, вона не може похвалитися високими показниками глибин підйому та всмоктування (вони становлять 35 і 8 метрів, відповідно), а продуктивність становить 60 літрів в хвилину. Це рішення для невимогливих користувачів, які володіють невеликим будинком, в якому просто відсутня необхідність в постійній подачі великих обсягів води. Серед безперечних достоїнств даної станції - є її витривалість і невибагливість.

25.10.2022
Поділитися
tools
Безкоштовна доставка за підписку
Підпишіться на розсилку, щоб отримувати актуальні пропозиції та першими дізнаватися про знижки та акції.