МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД З 10:00 ДО 15:00
Каталог

Садові пилососи

Останнім часом дуже затребуваними стали садові воздуходуви, а так само всмоктуючі подрібнювачі. Що ж це за техніка та для яких цілей її можна застосовувати? Відповідь на це питання проста, але, тим не менше, цікавий.

Воздуходув призначений для швидкого здування (переміщення) листя та садового сміття з одного місця в інше, де його можна легко, швидко зібрати та утилізувати. Як правило, садові повітродувки дешевше ніж всмоктуючий подрібнювач - це обумовлюється відсутністю додаткових труб-повітропроводів й мішка для збору сміття.

Всмоктуючий подрібнювач являє собою воздуходув, який з легкістю може бути переобладнаний в садовий пилосос, основним призначенням якого є збір садового сміття та все того ж листя. Потрапляючи в збірник, сміття під дією повітряного струменя надходить у відсік з ножем, який перемелює (подрібнює) його й передає далі в сміттєвий мішок. Таким чином оператор може здійснювати збір сміття до тих пір, поки мішок не заповниться.

У нашому магазині Ви завжди маєте можливість купити воздуходув і підтримувати постійний порядок на своїй ділянці, при цьому на воздуходув ціна у нас завжди прийнятна, так само як і на всмоктувальні подрібнювачі. Серед широкого асортименту на вітрині Євроінструмент представлена ​​така техніка як усмоктувальні подрібнювачі Husqvarna, повітродувки Stihl, садовий пилосос-воздуходув Bosch, ранцевий воздуходув Maruyama тощо.

Ми завжди раді вам і з радістю відповімо на всі ваші запитання.

04.11.2022
Поділитися
tools
Безкоштовна доставка за підписку
Підпишіться на розсилку, щоб отримувати актуальні пропозиції та першими дізнаватися про знижки та акції.