МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД З 10:00 ДО 15:00
Каталог

Системи зберігання від Qbrick System

Польська торгова марка Qbrick System з'явилася на ринку зовсім недавно, але вже встигла привернути до себе найпильнішу увагу з боку професіоналів. Продукція, що випускається - це системи, призначені для зберігання і транспортування інструментів та витратних матеріалів. Відмітна особливість даних рішень полягає в їх продуманості та високій зручності використання.

Всі ящики Qbrick System мають модульну конструкцію, їх можна скріплювати один з одним, утворюючи системи, які підходять для перенесення самих різних наборів інструментів. Якщо складена з ящиків система вийшла досить великою, то можна встановити її на спеціальну мобільну платформу на колесах (Transport Platform), яка позбавить від необхідності транспортувати їх руками. Покупці можуть вибирати як серед готових наборів, так і складати власні варіації, купуючи потрібні ящики окремо.

Компанією випускаються вирішення найрізноманітніших форм і розмірів. Від компактних, які неважко постійно носити з собою (модель Pro 500), до вельми великих рішень, оснащених колесами й висувними ручками. Найбільш же великі ящики (Longer Technik) навіть оснащуються спеціальними алюмінієвими рейками, що дозволяють застосовувати столярні струбцинами. Тобто система для транспортування перетворюється в деяку подобу мобільного верстата.

На даний момент на ринку представлено кілька сегментів продукції:

  1. До Qbrick System One входять рішення, що відрізняється вантажопідйомністю до 50 кг і здатністю витримувати серйозні навантаження до 120 кг.
  2. Qbrick System Two - це, навпаки - компактні рішення, призначені для випадків, коли інструменту трохи, але все одно треба забезпечити йому повну безпеку.
  3. Ящики Qbrick System Pro оснащені органайзерами для дрібниць, що відрізняються високою якістю збірки і здатні вірою і правдою служити своєму господареві довгі роки.

Незалежно від серії, ящики Qbrick System створені з використанням високоякісних матеріалів, що піддаються переробці; всі вони оснащуються гумовими прокладками, що гарантують захист від проникнення вологи і пилу - забезпечується захист класу IP66. Це хороші рішення, які підходять для використання у важких умовах.

Творіння Qbrick System призначені, в першу чергу, для професійних користувачів, але їх нерідко охоче купують і домашні майстри, які цінують свій інструмент і хочуть бути впевнені, що він зберігається в належних умовах.

З радістю повідомляємо, що тепер системи Qbrick System доступні до покупки і в магазині «Євроінструмент». Тепер і ви зможете оцінити всі переваги даної продукції, яка вже активно використовується багатьма професіоналами з різних країн.

18.09.2020
Поділитися
tools
Безкоштовна доставка за підписку
Підпишіться на розсилку, щоб отримувати актуальні пропозиції та першими дізнаватися про знижки та акції.