МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД З 10:00 ДО 15:00
Каталог

AL-KO Kober - історія бренду

Німецька компанія AL-KO Kober є одним з відомих світових виробників інструменту. Найбільш знайомі покупцям, як домашнім користувачам, так і професіоналам, різноманітні пристосування та аксесуари бренду для роботи в саду, а крім садових інструментів виробляються також товари для сфери автомобілебудування й системи вентиляції.

Історія компанії бере свій початок в 1931 році. Вона була заснована в німецькому місті Гроскетц підприємцем Алоїсом Кобером (Alois Kober), ім'я якого і було покладено в назву компанії. В подальшому фірма перейшла синам засновника і до сих пір залишається в сімейному володінні. Сьогодні штаб-квартира виробника знаходиться в місті Кьотц. Спочатку підприємство являло собою невелику ковальську майстерню. Перетворення в компанію, якою її знають зараз користувачі інструментів по всьому світу, відбулося вже в післявоєнні роки.

Тільки в 50-х роках починається серійне виробництво комплектуючих для автомобілебудування, на зразок важелів ручного гальма, а в 1966 році представлені пристрої для садових робіт, першими з яких стали газонокосарки. Цієї продукції вдалося завоювати увагу покупців завдяки якості та надійності - компанія стала міцно асоціюватися з різноманітними пристроями для роботи в саду та на присадибних ділянках, а газонокосарки і сьогодні залишаються одним з найбільш відомих товарів AL-KO. Виробник стає одним з відомих імен на німецькому ринку інструментів і в 1961 році відкриває своє перше закордонне представництво - в Австрії.

Асортимент садового обладнання поступово розширювався, в нього увійшли такі інструменти, як роботизовані газонокосарки, бензопили, а також насоси, кущорізи, невеликі трактори та багато іншого. Компанія виробляє техніку і пристосування по догляду за газонами, інструменти для робіт в саду, пристрої для догляду за водоймами, техніку для прибирання снігу і т.д.

Також в вироблений асортимент додавалися і інші категорії, так, з 1975 року компанія зайнялася системами вентиляції і кондиціонування, а її підрозділ продукції для автомобілебудування займається виробництвом інструментів для обробки металів, штампування деталей, зварювання і тому подібної продукції.

Сьогодні компанія вважається одним з найбільших європейських виробників у своїй галузі, чий щорічний обсяг продажів обчислюється сотнями мільйонів євро і чий бренд відразу ж дізнаються покупці з усього світу.

29.09.2020
Поділитися
tools
Безкоштовна доставка за підписку
Підпишіться на розсилку, щоб отримувати актуальні пропозиції та першими дізнаватися про знижки та акції.