МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД З 10:00 ДО 15:00
Каталог

Робота що треба

ТОВ «ТК Євроінструмент» - торгова компанія, що займається продажем електро, бензоінструменту, верстатів, витратних матеріалів, запрошує на роботу оператора колл-центру. Ми пропонуємо:

  1. Робота в офісі в компанії, що динамічно розвивається.
  2. Місце розташування офісу-10 хв. пішки від ст. М. Т. Шевченка або СТ.М. Петрівка.
  3. График работы — 5 дней в неделю. Пн-Пт 09:00−18:00, Сб-Вс 10:00—15:00 прием звонков. Два плавающих выходных дня.
  4. Конкурентна заробітна плата: ставка + бонуси. Холодних дзвінків немає, тільки вхідна лінія. Крім заробітної плати ми пропонуємо бонусну програму, в якій ви самі будете бачити розмір вашої премії кожен день і тільки від вашої праці буде залежати рівень премії.
  5. Для молодих фахівців у нас передбачено навчання та стажування. Навчимо, покажемо і допоможемо знайти актуальну професію. Ми навчаємося-безліч тренінгів і практичних семінарів, виставок, зйомки відео-оглядів, а також зустрічі зі всілякими фахівцями по нашій спеціалізації.
  6. Рост в компании. Уже все выучил, чувствуешь уверенность в своих знаниях? Остается сдать тесты и …- теперь Вы — специалист по продажам, а, может быть, маркетолог или SEO специалист, а, может, бухгалтер. Нет ничего невозможного. Мы всячески поддерживаем рост специалистов внутри компании. Ваш голос будет первым для наших любимых клиентов. Вы будете консультировать и помогать в выборе, советовать и отвечать на вопросы. Ваши такие качества как внимательность и компетентность запомнятся нашим клиентам на долгое время.

А тепер розповімо, чого ми чекаємо від здобувача:

І ще раз нагадаємо, що входить в обов'язки оператора колл-центру:

Важливо! Ми реалісти і не ставимо нездійсненних завдань, але не тримаємо таких фахівців, яких влаштовує зарплата без бонусів, а це означає, що ми цінуємо працьовитість і завзятість.

P. S. Грамотно оформлене резюме з фото і супровідним листом на email, завжди отримує більший відгук.

tools
Безкоштовна доставка за підписку
Підпишіться на розсилку, щоб отримувати актуальні пропозиції та першими дізнаватися про знижки та акції.