Кращі інструменти для вашої компанії
Широкий асортимент товарів від відомих виробників
за вигідними цінами для вашого бізнесу!
Топ виробників
Наші переваги
Більше 70 000
товарів в асортименті
*Доставка на об'єкт день в день
Індивідуальні
умови
Персональний
менеджер
Працюємо 7-м днів
на тиждень
**Підмінний фонд
інструменту
Авторизований
сервісний центр
Торгово-виставковий
зал в Києві
Демонстрація техніки
на вашому об'єкті
*При замовленні до 12:00
**За умови укладення договору
Зареєструвати юрособу та отримати персональну пропозицію
Наша компанія

Ось уже більше 19 років ми спеціалізуємося на продажах всілякого професійного інструменту та обладнання. Наші клієнти-організації та підприємства, що займаються будівництвом, ремонтом, виробництвом та іншою подібною діяльністю. Якщо ви потребуєте якісного професійного обладнання, то у нас готова для вас цікава пропозиція!

У нас представлений найширший асортимент самої різної продукції - від складного обладнання до різноманітного оснащення, від перевірених часом рішень до ексклюзивних новинок. Багато всесвітньо відомі бренди вибрали нас своїми офіційними представниками.

Гарантуємо сервіс найвищої якості-наші професіонали завжди допоможуть підібрати найбільш підходящі під ваші потреби товари.

Що ж стосується цін, то іншу таку пропозицію ви навряд чи знайдете на ринку. Ми надаємо ексклюзивну гарантію на продукцію відомих брендів, тривалістю в 2 роки. В її рамках забезпечується періодичне обслуговування інструменту в міру його зносу, із заміною при необхідності комплектуючих, а також його ремонт в цілому ряді випадків, які навіть не розглядаються в разі звичайної гарантії. Всі роботи проводимо в нашому фірмовому сервісному центрі, в якому працюють виключно професіонали.

Запрошуємо Вас відвідати наш торгово-виставковий зал, розташований в одному з центральних районів Києва, або регіональний магазин в самому центрі Запоріжжя. І звичайно ж, всю представлену у нас продукцію можна купити онлайн. Ми гарантуємо швидку доставку товарів по всій країні найбільш зручним для вас способом.

За роки роботи ми виконали вже тисячі замовлень, неодноразово успішно брали участь у тендерах і державних закупівлях. У нас є чимало постійних клієнтів, серед яких багато відомих на ринку компаній. Вам потрібен якісний і надійний інструмент за привабливою вартістю? Звертайтеся до нас!

Запросити нас для участі в тендері
Ми в цифрах
13
років на ринку
80 000
позицій
150
брендів
780
постійних клієнтів
70
співробітників
Зареєструвати юрособу та отримати персональну пропозицію