МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД З 10:00 ДО 15:00
Каталог

Виробник Stihl

Товари виробника
Stihl
ТК Євроінструмент - офіційний дилер Stihl в Україні
Сертифікати

У 1926 році в місті Штутгарт в Німеччині Андреас Штіль засновує однойменний завод (A. Stihl), орієнтований на виробництво мийних (пральних) машин, а також комплектуючих та запасних частин для парових котлів. Окрім самого Андреаса на його підприємстві працюють ще дві людини, а на початок 1929 року на заводі Stihl числиться та працює вже 20 співробітників. У цьому ж році у світ виходить перша бензопила Stihl (тип A) - дворучна пилка з потужністю 6 кінських сил і масою 46 кілограм, а в 1930 - на Лейпцизькому ярмарку демонструється перша переносна бензопила Stihl.

У 1931 році Андреас Штіль наносить візит до США та Росії і укладає договори на експортне постачання великої кількості лісовольних машин торгової марки Stihl. На цей час кількість співробітників, які працюють на заводі, збільшується до 51 людини. У 1932 році машинобудівний завод A. Stihl, що знаходиться в місті Бад-Канштадт недалеко від Штутгарта, отримує патент на триланковий пиляльний ланцюг з ріжучими і скребковими зубами, що забезпечують кращий викид тирси в порівнянні з аналогами і в цьому ж імпортувати продукцію Stihl до Італії, цим стаючи першим офіційним імпортером заводу A. Stihl.

1934 ознаменував собою випуск перших учнів на заводі A. Stihl, а також створенням системи автоматичного змащення ланцюга Stihl. У 1935 році у світ виходить Лучкова пилка Stihl BBU - спеціальна пилка, що використовується для поперечного розпилювання колод на складах круглого лісоматеріалу. 1936 - у світ виходить і запускається в серійне виробництво відцентрова муфта, що забезпечує автоматичне прискорення пиляльного ланцюга при збільшенні частоти обертання двигуна.

У середині 1938 року у виробництво йде дворучна пилка Stihl BDKH, яка оснащується легкосплавним алюмінієвим циліндром із хромованою робочою поверхнею. Вона має вагу всього 37 кілограм (на той момент часу це гігантський прорив у створенні полегшених пилок) і має робочу потужність 7 кінських сил. Та ж цього року Андреас Штіль купує паперову фабрику в Нойштадті (Вайблінген) на Ремсі, яка сьогодні є штаб-квартирою концерну Stihl.

Наприкінці третього десятиліття ХХ століття кількість співробітників на заводі Stihl збільшується до 251 особи.

У 1943 році у світ вийшла дворучна бензопила Stihl KS 43 потужністю 8 кінських сил і вагою 36 кілограм. У цій моделі корпуси воздухонагнетателя, паливного бака та карбюратора виготовлялися з особливо легкого магнієвого сплаву.

У 1944 році під час бомбардування Штутгарта машинобудівний завод А. Stihl у Бад-Канштадті зазнає серйозних пошкоджень. Все виробництво перекладається Нойштадт. У 1949 році машинобудівний завод А. Stihl в Нойштадті випускає універсальний тягач типу 140, який рухається своїм же двотактним дизельним двигуном з повітряним охолодженням.

Оборот у 1949 році становить 3,4 мільйона німецьких марок.

Починаючи з 1950 року, Stihl випускає таку техніку як одноручна бензопила Stihl BL, яка є першою у світі одноручною бензопилою вагою 16 кілограм, оснащеною карбюратором з можливістю ручного регулювання. Завдяки цьому ця пилка може використовуватися як для поперечного розпилювання, так і для валки дерев. У 1953 - компанія випускає спеціальний навісний блок, який перетворює бензопилу BL на мотобур Stihl для буріння посадкових лунок, а в 1954 компанія виробляє двотактні двигуни Stihl дизельного типу (тип 134), які використовуються як приводи для робочих машин.

Крім того цього ж року виробляються перші екземпляри дійсно легкої бензопили Stihl BLK, що означає «Benzin – Leicht – Klein» (бензинова – легка – компактна). Її вага складає 11 кілограмів.

На основі бензопили Stihl BLK в 1957 році у світ виходять такі навісні інструменти, як кущоріз Stihl Dachs, пила для розчищення Stihl Marder і пила для проріджування лісових насаджень Stihl Biber, мотобур Stihl для буріння лунок під стовпи та посадкових лунок, вса розширюють спектр застосування бензопили.

У 1958 році Stihl патентує і починає виробляти мембранний карбюратор Stihl Flieger для будь-яких робочих положень, наприклад, для валки та поперечного розпилювання дерев, без попереднього ручного регулювання положення карбюратора.

1959 року Єва Штиль, дочка Андреаса Штиля, починає працювати в компанії. До червня 2002 року Єва Майр-Штиль була заступником голови правління компанії, а також займалася питаннями фінансів, контролю та електронної обробки інформації. Цього року оборот основного підприємства Stihl складає 17,6 мільйона німецьких марок, що у п'ять разів більше ніж 10 років тому, а кількість працівників складає 638 осіб.

З 1960 року Ханс Петер Штіль, старший син Андреаса Штіля, починає працювати в помічником керуючого компанією. До червня 2002 року він був головою правління компанії. Протягом 60-х років компанія презентує кілька своїх напрацювань і починає їх серійне виробництво.

У 1964 році Штиль патентує і починає виробляти пилки з антивібраційною системою, в 1965 - на заводі в Нойштадті з'являється сучасна лінія з виробництва ланцюгів і направляючих шин в 1968 - патентується електронна система запалювання, а в 1969 - самосмаз. Також цього року з конвеєра сходить мільйонна бензопила Stihl, анонсується і починається випуск такої техніки, як бензиновий обприскувач Stihl SG 17, а оборот становить 113,8 мільйона німецьких марок.

У 1973 році починається виробництво навісної техніки - садові мотоножиці Stihl HS 200, для бензопили Stihl 020 AV, а в 1974 - компанія представляє на ринку клас непрофесійних пилок, таких як бензопила Stihl 015.

У той момент, коли в озелененні та садівництві абсолютно незамінними стають коси, компанія починає виробляти таку техніку як бензинова коса Stihl FS 80, яка може бути оснащена різними різальними інструментами.

У 1983 році в продаж надходить повітродувний пристрій Stihl BG 60, а в 1988 - кущоріз Stihl FR 106. 1992 ознаменував появу ранцевої повітродувки Stihl, в 1993 компанія починає постачати по всьому світу таку техніку як мийка високого тиску. сухий і для вологого прибирання, а 1996 у продаж надходить висоторіз Stihl РЕ 75.

Сьогодні в мережі магазинів Євроінструмент Ви можете не тільки купити продукцію торгової марки Stihl, але й підібрати оригінальні витратні матеріали.

Інші виробники
MakitaTOLSENHolzmann MaschinenNTCEnerSolNEO ToolsBaumaxMASTERTOOLADTnSWhirlPowerКентаврRYOBI
tools
Безкоштовна доставка за підписку
Підпишіться на розсилку, щоб отримувати актуальні пропозиції та першими дізнаватися про знижки та акції.