МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД З 10:00 ДО 15:00
Каталог

Виробник Husqvarna

Товари виробника
Husqvarna
ТК Євроінструмент - офіційний дилер Husqvarna в Україні
Сертифікати

Спочатку Husqvarna утворилася як «Збройова Фабрика Єнчепінга» за вказівкою короля Швеції і спочатку випускала до 1500 мушкетів на рік для потреб королівського двору. Продукція надихнула на утворення першої емблеми, яка мала форму прицілу мушкета. В 1689 Швеція починає нарощувати армію, що призводить до збільшення необхідної кількості зброї і фабрика, розвиваючи своє виробництво, переїжджає в невелике містечко Huskvarna. Там виконується ручна розточування та шліфування стволів мушкетів. Обсяги виробництва швидко зростають, а технології розвиваються. З 1860-х років зброя, яка заряджалася в дуло, замінюється на нову - стовбура, що заряджається з тильного боку. Виготовлення такої зброї вимагало високої точності, оскільки вона мала бути дуже надійною. Все частіше стали використовуватися нарізні стволи, виробництву яких приділялося багато уваги. З'являються нові пістолети з магазином для набоїв у вигляді барабана. Компанія Husqvarna вкладає свій прибуток у придбання нових верстатів та будівництво нових цехів. У 1867 році компанія стає товариством з обмеженою відповідальністю. Через десять років відбувається реорганізація і до асортименту продукції додаються мисливські рушниці, швейні машини, печі, м'ясорубки, мопеди, велосипеди, мотоцикли, газові плити.

У 1883 році на світ з'являється швейна машина з головними елементами, що знаходилися всередині корпусу, що було «дивиною» в ті часи. Через десять років виходить новинка швейної машинки з човником, що коливається. Так само 1903 ознаменувався виробництвом моторизованого велосипеда з бельгійським двигуном. Це започаткувало розвиток цього напряму компанії Husqvarna. У 1918 році з конвеєра сходять паровий котел та ручна газонокосарка Husqvarna. На наступний рік випускається перший мотоцикл фірми та налагоджується виробництво власних двигунів. Мотоцикли стають популярними, незважаючи на утиски з боку конкурентів. Громадськості були представлені важкі, спортивні та двотактні мотоцикли. Модельний ряд двигунів також поповнювався новинками, які значно доопрацьовувалися. Компанія досягла значних успіхів і займала досить серйозний сегмент ринку.

У 1959 році виробляється бензопила Husqvarna. На той час ланцюгові пилки були великогабаритними і багато важили, а управляти ними могли як мінімум два оператори. Найчастіше такі пили використовувалися тільки для валки дерев, видалення гілок здійснювалося за допомогою сокири. Це спонукало інженерів компанії провести проектно-конструкторські роботи для вдосконалення цієї техніки. Випущена трохи пізніше пила Husqvarna 70 була розрахована на виконання різних операцій із деревиною. Вона мала невелику масу і дуже зручне управління однією людиною. Збільшилася тривалість експлуатації пилки в робочий час та розширилася сфера застосування. Розробка моделі Husqvarna 70 ґрунтувалася на вироблених раніше потужних і досить легких двигунах. 1968 запам'ятався тим, що з конвеєрної стрічки зійшов кущоріз Husqvarna 65R. Саме з нього починається зародження ери виробництва кущорізів із широкими можливостями. Наступного року компанія випускає новинку – бензопилу серії 180, оснащену антивібраційною системою. Модель миттєво завойовує визнання користувачів, а особливої популярності користується Сполучених Штатах. Помітно розширюється ринок експортної продукції: з'являються нові дистриб'ютори та відкриваються філії інших країнах. Інноваційний розвиток компанії не стоїть на місці і в 1973 році випускається пила Husqvarna 140 з автоматичним гальмом ланцюга, що має меншу вагу, габарити і зручність управління. Через два роки виробляється 1000000 екземпляр пили і виходить нова модель серії 162 для професійного користування. Ще через три роки з'являється бензопила Rancher 50, розроблена спеціально для фермерів і не професіоналів. У 1980 році проривом стало виготовлення картера з композиційних матеріалів, що дозволяє виробляти більш зручні та легкі бензопили. Через три роки випускається пила Husqvarna 154, її деякі деталі зроблені з пластмаси, що позитивно відбивається на зниженні маси. Ця модель починає користуватися величезною популярністю у центральній та східній частинах Європи. Перша самохідна газонокосарка Husqvarna з'являється у 1986 році, а виробництво та вдосконалення інших моделей набирає обертів. Трьома роками пізніше суспільству представлена легендарна модель пили 3120 XP, яка має небувалу потужність, продуктивність і витривалість. Тут же вона стає затребуваною вальщиками і досить часто модернізується. У 1995 році увага прикута до газонокосарки-робота Husqvarna, що працює на сонячних батареях. Вона стала першою у світі автоматичною моделлю. Ще через чотири роки компанія представляє систему потрійного гальма ланцюга, яка спрямована на зменшення ризиків отримання травм під час роботи з інструментом. До 2009 року розроблена технологія, що автоматично змінює налаштування карбюратора до оптимальних до конкретного робочого процесу. Виробляється нова модель Husqvarna 576 XP - професійна, з високим моментом, що крутить, і економною витратою палива. У 2012 році компанія робить черговий прорив у випуску широкого асортименту акумуляторної техніки.

В даний час компанія Husqvarna є одним із світових лідерів з випуску інструменту для догляду за садом, парком та лісом. Її заводи розташовуються у багатьох країнах, а товар має велику популярність. Якщо Ви захочете дізнатися, яка ж на продукцію Husqvarna ціна – звертайтесь до магазину Євроінструмент. Телефонуйте і наші досвідчені менеджери допоможуть Вам інструмент Husqvarna купити, виходячи з Ваших побажань.

Інші виробники
BaumesserMechanicQBRICK SYSTEMЗенитKRAUSEProfiTech DiamantCeccatoLAGUNAHolzstarCleancraftENARGTM
tools
Безкоштовна доставка за підписку
Підпишіться на розсилку, щоб отримувати актуальні пропозиції та першими дізнаватися про знижки та акції.