МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД З 10:00 ДО 15:00
Каталог

Металообробні верстати

Металообробні верстати: огляд устаткування

Виробничі верстати є ключовим устаткуванням для сучасних промислових підприємств. Вони дозволяють поліпшити якість і продуктивність роботи, знизити витрати праці та підвищити її безпеку. Металообробні станки є спеціалізованим устаткуванням, призначеним для обробки та формування металевих виробів. Вони відіграють важливу роль у виробничих галузях, пов'язаних з металообробкою. Застосовують верстати для обробки металу в машинобудуванні, авіаційній, автомобільній промисловості, суднобудуванні, приладобудуванні, сільському господарстві та інших сферах.

Металообробні верстати мають високу точність і продуктивність, що дозволяє значно збільшити ефективність процесів обробки металу. Вони можуть виконувати різні операції, включаючи різання, свердління, фрезерування, токарну обробку, шліфовку та інші види робіт. Сучасне устаткування оснащене різними системами управління, які дозволяють програмувати і контролювати кожен тип обробки металу. Завдяки цьому агрегати можуть працювати з високою точністю для отримання високоякісної продукції.

Різновиди металообробних верстатів

Використання металообробних верстатів дозволяє скоротити кількість ручної праці та поліпшити якість і конкурентоспроможність готової продукції. Устаткування є невід'ємною частиною сучасної промисловості, воно забезпечує здійснення складних технологічних процесів при обробці металу. Усі агрегати можна розділити на декілька категорій, між собою вони відрізняються за призначенням:

  • свердлильні верстати. За допомогою даних апаратів можна робити в металевих заготівках глухі або наскрізні отвори різного діаметру;
  • точильні агрегати. Призначені для здійснення заточування різальних інструментів;
  • токарне устаткування. Це один з найпопулярніших верстатів, який здатен виконувати безліч різних завдань, включаючи обробку зовнішніх і внутрішніх поверхонь заготівок, проточку отворів, нарізку різьблення;
  • фрезерні верстати. Застосовуються для надання металевим заготовкам необхідного профілю. Завдяки фрезерним апаратам можна зробити пази, спіралі, виконати обробку чавуну та інших металів. Устаткування вважається універсальним, оскільки на ньому можна здійснювати обробку металу в різних положеннях та під будь-яким кутом;
  • вальцювальні апарати. Створені для виробництва виробів з листового металу циліндричної, овальної, конічної форми.

Також до металообробного устаткування відносяться стрічкові пили та прес для обробки металу під високим тиском. Перевагами агрегатів є висока точність, виробнича гнучкість, підвищена продуктивність, гарантування безпеки праці на виробництві, висока швидкість обробки металевих виробів.

Де краще купити металообробне устаткування

Кожен металообробний верстат є механічним пристроєм, устаткування спеціально розроблене для обробки металевих заготівок. Ці агрегати відіграють ключову роль у різних сферах промисловості, дозволяючи вирішити широкий спектр виробничих завдань. Компанія «Євроінструмент» пропонує широкий асортимент верстатів для обробки металу, включаючи свердлильні, точильні, токарні, згинальні, фрезерні, вальцювальні агрегати, стрічкові пили, преси різного призначення. Цей вид продукції є дорогим устаткуванням, яке призначене для різних сфер діяльності.

Перш ніж придбати металообробні верстати в Україні, необхідно підійти до вибору агрегатів з великою відповідальністю. Співробітники інтернет-магазину «Євроінструмент» допоможуть підібрати апарат з урахуванням галузі і вимог замовника. Ми працюємо лише з перевіреними виробниками, що гарантують високу якість своєї продукції. Доставка професійного устаткування здійснюється по всій території країни.

Дивіться також
Статті по темі
Як выбрать листозгинального верстата?
30.10.2020
Як выбрать листозгинального верстата?
На що звернути увагу при виборі листозгинального верстата?
Як вибрати точильний верстат?
16.10.2020
Як вибрати точильний верстат?
Основні поради щодо вибору точильного верстата!
Поступление продукции JET
07.04.2017
Поступление продукции JET
Поступление продукции JET
tools
Безкоштовна доставка за підписку
Підпишіться на розсилку, щоб отримувати актуальні пропозиції та першими дізнаватися про знижки та акції.