МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД З 10:00 ДО 15:00
Каталог

Історія компанії

Історія нашої організації починається в далекому 2007 році, коли і було, безпосередньо, створено товариство з обмеженою відповідальністю «ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «Євроінструмент».

Спочатку це було невелике підприємство, що займається роздрібним продажем ручного інструменту і витратних матеріалів для потреб приватних осіб, проте, починаючи з 2008 року в прайс-лист компанії додається лінійка побутового електроінструменту і побутової садової техніки, завдяки чому підприємство виходить на новий рівень обслуговування клієнтів. При цьому асортимент електроінструменту, пропонований ТК «Євроінструмент» неухильно зростає, на вітрині з'являються все нові і нові виробники, такі як Metabo, Bosch, Makita і багато інших. Це ж простежується і в сегменті садової техніки, адже з появою в асортименті техніки і обладнання таких морових брендів як Husqvarna, Stihl і IKRA Mogatec компанія виходить на абсолютно новий щабель розвитку, в зв'язку з чим відкриваються нові відділи, які мають вузьку спеціалізацію і призначені збільшити не тільки комфорт клієнтів під час покупки, але і налаштувати більш теплі стосунки з моменту зацікавленості клієнта в будь-якому інструменті і до моменту отримання даного обладнання. Сюди входять:

На даний момент товариство з обмеженою відповідальністю «ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ« Євроінструмент »- це повністю сформоване підприємство, що має триповерховий торгово-виставковий центр в Києві, а також регіональний магазин в центрі Запоріжжя, власні складські приміщення і транспортні ресурси, висококваліфіковані кадри в усіх відділах організації, а також комунікабельних торгових представників у всіх регіонах нашої держави. Компанія переважно займається вирішенням питань про комплексних поставках як підприємствам, так і приватним клієнтам, адже на вітринах нашого магазину Ви завжди зможете знайти не тільки інструмент по і всю необхідну оснастку до нього, а також супутні товари. Саме тому девізом нашої компанії є «ХОРОШИЙ ІНСТРУМЕНТ В ДОБРІ РУКИ»!

tools
Безкоштовна доставка за підписку
Підпишіться на розсилку, щоб отримувати актуальні пропозиції та першими дізнаватися про знижки та акції.