МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД З 10:00 ДО 15:00
Каталог

Виробники

Категорії товарів

За статистикою на українському ринку інструменту лідируючі позиції займають відомі компанії і торгові бренди. Вони постачають понад 60% інструменту та інвентарю. В основному, це виробники з Європи, США та Азії. Решту ж частину ринку займає продукція сумнівної якості і невідомого походження.

Продукція таких популярних брендів як Makita, Metabo, Bosch, Hitachi, Husqvarna, Stihl, AEG, Hyundai своєю якістю і довгим терміном служби завоювала довіру покупців по всьому світу. Ці компанії поставляють свою продукцію вже протягом довгих років, тому їх знають і цінують професіонали.

При покупці продукції невідомих виробників завжди є ризик отримати неякісний інструмент, який буде не тільки недовговічний, але і небезпечний для життя. Однак, багато покупців спокушаються низькими цінами таких інструментів. Не варто забувати і те, що технічне обслуговування і гарантія на такий інструментарій практично не поширюються.

По классу выпускаемой продукции, производители делятся на тех, которые выпускают только профессиональный инструмент: Metabo, Makita, AEG или только бытовой инструмент: Hyundai, Интерскол, Stanley, Scheppach. Также есть и такие, которые выпускают широкий спектр как бытового так и профессионального оборудования, например Bosch, Karcher.

По країні походження бренду і розміщення виробничих потужностей, на українському ринку присутні як західні компанії: McCulloch, Dremel, Stanley, Dewalt, AGT, Eibenstok, так і вітчизняні виробники: Фіолент, Патон, Белмаш, Дістар. Ну і звичайно ж, не відстають і азіатські конкуренти, найвідоміші з яких - Makita, Maruyama, Daishin, Jonnesway.

За відомими всьому світу брендами іноді можуть стояти вітчизняні фірми. Аналогічно, китайські виробники, також можуть виробляти інструменти під маркою відомих брендів. Відомі компанії можуть випускати професійний інструмент як в розвинених країнах, де вартість робочої сили менше, так і в європейських (Німеччина, Австрія, Фінляндія, Швеція та ін), де робітники на заводах мають більший досвід і кваліфікацію, а значить якість і, відповідно, вартість такої продукції вище.

Побутові моделі інструменту відрізняються менш складними технологічними процесами, тому їх виготовлення переноситься в менш розвинені країни, де вартість робочої сили дешевше. Наприклад, фірма Bosch професійні моделі електроінструменту виготовляє в європейських країнах, а побутові – в Китаї або Малайзії.

За асортиментом продукції, що випускається виробники діляться на широкопрофільні (наприклад Bosch) і вузькоспеціалізовані. Найпопулярнішими виробниками електроінструменту є Bosch, Metabo, Makita, AEG. Будівельне обладнання всім відомо за такими брендами як Eibenstock, Masalta, Scheppach, AGP. Обладнання для дому та саду представлено відомими брендами Husqvarna, Stihl, Viking, Husqvarna, Ikra-Mogatec, Hyundai, Alko. Верстати-такими як JET, Scheppach, FDB, Optimum.

Дорожачи своєю репутацією, відомі бренди виконують суворий контроль виробничого процесу і сертифікацію обслуговування своєї продукції, тому, незалежно від географії, їх якість залишається завжди на висоті.

tools
Безкоштовна доставка за підписку
Підпишіться на розсилку, щоб отримувати актуальні пропозиції та першими дізнаватися про знижки та акції.