МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД З 10:00 ДО 15:00
Каталог

Акумуляторні мотобури

Бур аккумуляторный Zipper ZI-EBM40V-AKKU (каркас) ZI-EBM40V-AKKU
Макс. діаметр бура120 .. 150 мм
Батьківщина брендуНімеччина
12 740 грн
Бур акумуляторний Makita DDG460ZX7 (каркас) DDG460ZX7
Тип акумулятораLi-Ion
Батьківщина брендуЯпонія
27 693 грн
Бур акумуляторний Makita DG001GM105
Макс. діаметр бура150 .. 200 мм
Тип акумулятораLi-Ion
Батьківщина брендуЯпонія
41 946 грн
Бур акумуляторний Makita DG001GZ05 (каркас) DG001GZ05
Макс. діаметр бура150 .. 200 мм
Тип акумулятораLi-Ion
Батьківщина брендуЯпонія
31 183 грн
Бур акумуляторний Makita SET-DDG460X7-RT2
Макс. діаметр бура159 мм
Тип акумулятораLi-Ion
Батьківщина брендуЯпонія
29 138 грн
Немає в наявності

Акумуляторний мотобур - зручний інструмент для професіоналів, людей, що займаються ландшафтним дизайном своїми руками, або тих, хто шукає більш просту альтернативу лопаті. Його може використовувати кожен - від домовласників до ландшафтних дизайнерів і ремонтних бригад. Всім, кому потрібен більш швидкий та ефективний спосіб озеленення, зміни ландшафту або викопування ям під стовпи можна порадити звернути увагу на цей інструмент.

Акумуляторний мотобур - це, по суті, дриль. Зустрічається різних форм і розмірів, використовується для багатьох потреб - ідеальний пристрій для викопування ряду ям однакового діаметра й глибини. Щоб зрозуміти, навіщо може знадобитися земляний мотобур на акумуляторі, корисно дізнатися, чим він відрізняється від інших садових інструментів. Більшість ручних інструментів вимагають великої сили рук. Користувачеві доводиться згинатися під час роботи, створюючи велике навантаження на спину. Мотобур виконує роботу швидше, ніж лопата, дозволяючи оператору стояти прямо. Оскільки шнек повинен утримуватися в нерухомому стані під час просвердлювання отвору зменшується навантаження на руки. На більших роботах - наприклад, на установці огорожі або рядів дерев - бур зводить до мінімуму час, що витрачається на копання й необхідну робочу силу.

Вам потрібно викопати купу ямок для проекту з озеленення? Ваш найкращий вибір - це землерийний бур, який обслуговується однією людиною. Переваги бурів, що встановлюються однією людиною, роблять їх відмінним вибором для індивідуальних проектів:

Пристрій зазвичай важить від 8 до 12 кг. Якщо ви працюєте в поодинці над проектом, він забезпечить рівно стільки потужності, скільки потрібно в більш легкому і менш громіздкому інструменті.

Уявімо, що ви з напарником встановлюєте огорожу, для чого потрібно вирити ями для несучих стовпів. Кращий інструмент - це акумуляторний мотобур, розрахований на двох чоловік. Його особливості роблять їх кращими машинами для серйозних земляних робіт:

Дивіться також
tools
Безкоштовна доставка за підписку
Підпишіться на розсилку, щоб отримувати актуальні пропозиції та першими дізнаватися про знижки та акції.