МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД З 10:00 ДО 15:00
Каталог

Пневматичний інструмент

Пневмоінструмент дає можливість збільшувати продуктивність праці і покращує якість вироблених операцій. Пневматичний інструмент застосовується для автоматизації процесу ручної праці. Своє застосування пневмоінструменти знаходять в будівництві, машинобудуванні, гірській промисловості, транспортній промисловості та інших галузях. На пневмоінструмент ціна буде залежати як від популярності бренду, так і від того, який саме це інструмент: відбійний молоток, бетонолом, перфоратор, гайковерт, болгарка або інший. Купити пневмоінструмент або набір пневмоінструменту Ви зможете в нашому магазині, де представлено безліч моделей від різних виробників.

Головні відмінності і переваги пневмоінструменту — це безвідмовна і безпечна робота, стійкість перед великими навантаженнями, захищеність від пилу і вологи, можливість експлуатації в місцях з підвищеним рівнем вибухонебезпечності (шахти та інше).

Купити пневматичний інструмент

Пневмоінструмент купити — обзавестися незамінним помічником, але це ще не все. Для його застосування потрібне джерело подачі повітря — компресор і з'єднувальний шланг. Купити пневматичний інструмент в Україні Ви зможете за допомогою нашого магазину, де Вам підберуть все необхідне.

Дивіться також
Акумуляторний інструмент
Акумуляторний інструмент4 341
Вимірювальний інструмент
Вимірювальний інструмент1 969
Електричний інструмент
Електричний інструмент3 547
Ручний інструмент
Ручний інструмент13 083
tools
Безкоштовна доставка за підписку
Підпишіться на розсилку, щоб отримувати актуальні пропозиції та першими дізнаватися про знижки та акції.