МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД З 10:00 ДО 15:00
Каталог

Вимірювальний інструмент

Жоден хоч трохи значний ремонт не обходиться без вимірювальних приладів. Не кажучи вже про будівництво, будь то зведення житлового комплексу або споруда сараю в приватному дворі. Ніхто не буде будувати «на око», все потрібно виміряти, перевірити, розрахувати. У нашому каталозі Ви знайдете тільки якісні вимірювальні інструменти та прилади.

Види вимірювального інструменту

Вимірювальні прилади бувають різними: від звичайної рулетки до лазерних пристроїв. Але всі вони виконують схожі функції: вимір необхідних параметрів для того, щоб побудувати об'єкт відповідно до плану, рівно, міцно і довговічно. Основними засобами вимірювання, які застосовуються в будівництві, служать:

Рулетки і штангенциркулі є найпростішими приладами, які є в кожному господарстві. Ними вимірюють лінійні відстані і діаметри різних деталей — внутрішні і зовнішні. Кутомір — це інструмент для точного вимірювання будь-яких кутів — зовнішніх, внутрішніх, передніх і задніх. Він особливо важливий при будівництві нового об'єкта. Детектори допомагають виявити в товщі стін приховану проводку, арматуру і інший метал, а детектори неоднорідностей знайдуть в стінах пластик і неметалеві матеріали. Термодетектор вимірює температуру будь-яких поверхонь. Теодоліти застосовуються на великих будівництвах для вимірювання вертикальних і горизонтальних кутів. Вони можуть бути оптичними та електронними. Курвіметри вимірюють довжину криволінійних поверхонь там, де неможливо застосувати звичайний далекомір. Нівеліри потрібні для замірів під вирівнювання будівельного майданчика, лазерні далекоміри — для визначення відстані до об'єкта, а лазерні рівні — для вирівнювання підлоги під будь-яке покриття. Весь цей вимірювальний інструмент в Україні Ви можете знайти у нас в магазині.

Купити вимірювальний інструмент

Для будь-якого покупця визначальними характеристиками хорошого торгового сервісу є широта вибору, гарантія якості і невисока ціна. Всі ці можливості забезпечує наш магазин Євроінструмент — найбільше в нашій країні торгове підприємство, що забезпечує всіх бажаючих надійним електроінструментом. Висока якість забезпечена гарантією виробника і службою якості магазину. При будь-яких претензіях товар обмінюється на новий або повертається його вартість. Хочете купити вимірювальний інструмент в Києві? Заходьте до нас в магазин. Для інших міст можлива доставка.

Дивіться також
Ручний інструмент
Ручний інструмент13 086
Акумуляторний інструмент
Акумуляторний інструмент4 347
Пневматичний інструмент
Пневматичний інструмент2 003
Електричний інструмент
Електричний інструмент3 548
Статті по темі
Короткий огляд продукції Makita
01.11.2022
Короткий огляд продукції Makita
Огляд асортименту продукції від компанії Makita
ADA Instruments
11.03.2019
ADA Instruments
измерительный инструмент на все случаи жизни
tools
Безкоштовна доставка за підписку
Підпишіться на розсилку, щоб отримувати актуальні пропозиції та першими дізнаватися про знижки та акції.