Насос — це гідравлічний пристрій, який служить для всмоктування води, її напірного переміщення і нагнітання. На сучасному ринку представлений великий вибір насосів і насосних станцій різних видів. Вони використовуються в сільському і комунальному господарствах, промисловості та побуті. Вибір тієї чи іншої моделі визначається цілями і умовами експлуатації.
Класифікація та призначення
Залежно від місця, яке вони займають по відношенню до джерела подачі, всі насоси ділять на 2 типи:
- занурювальні;
- поверхневі.
Занурювальні агрегати використовуються для доставки води з великих глибин, для чого їх частково або повністю опускають в рідину. Вони високопродуктивні, працюють безшумно, ефективно охолоджуються.
Поверхневі моделі діють на суші поруч з джерелом, з яким повідомляються за допомогою шланга або трубопроводу. Вони компактні, економічні і прості в експлуатації.
Якщо Ви здобуваєте воду з різних джерел, зручніше використовувати поверхневу модель, якщо з однієї водойми — занурювальну.
Наш каталог насосів включає різні види занурювальних і поверхневих агрегатів:
- дренажні. Використовуються для осушення затоплених підвалів, ровів, канав, здатні перекачувати рідину чисту і з забрудненнями, частками піску, трави;
- свердловинні. Відрізняються витягнутої формою корпусу і маленьким діаметром, можуть працювати на великій глибині;
- насосні станції. Підходять для водопостачання заміських будинків, поливу та зрошення саду або городу. Їх перевага — можливість водопостачання при перебоях з подачею електроенергії за рахунок наявності накопичувального бака.
За якими параметрами обирати?
Крім виду насосної техніки, важливо визначитися з набором необхідних параметрів, від яких залежить ціна на насоси. До критеріїв вибору відносяться потужність апарату, висота підйому, глибина всмоктування, продуктивність.
Потужність впливає на здатність конкретного насоса витримувати високі навантаження протягом тривалого часу безперервної роботи. Висоту підйому визначають виходячи з величини відстані від поверхні землі до крана. Глибина всмоктування — максимально можлива відстань вглиб колодязя або свердловини, з якої апарат може забирати воду. Продуктивність розраховується з урахуванням кількості кранів і числа людей, що проживають в будинку.
При покупці варто звертати увагу і на додаткові функції, наприклад, наявність захисту від сухого ходу, термозахисту двигуна.
Звернувшись в Євроінструмент, можна купити насос в Україні за вигідною ціною. Пропонуємо надійну техніку від перевірених виробників. Надаємо офіційне гарантійне обслуговування.