МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД З 10:00 ДО 15:00
Каталог

Зварювальні апарати ПАТОН

Під брендом ПАТОН виробляэться всіляке професійне зварювальне обладнання, а також різні аксесуари для нього. Випуском цієї продукції займається Київський дослідний завод зварювального устаткування ІЕЗ ім. Є.О. Патона (ОЗСО). Вироблена ним техніка користується заслуженою повагою не тільки в Україні, але й в інших країнах світу.

Історія заводу почалася в 1959 році. Спочатку підприємство працювало на виконання замовлень для інших радянських підприємств. Асортимент продукції постійно розширювався. У 1972 році був налагоджений випуск продукції для сільського господарства, а роком пізніше - для суднобудівної промисловості. З'являлось й експериментальне обладнання, яке використовувалося космонавтами в умовах відкритого космосу. Також вироблялося обладнання для експорту в інші країни - США, Японію, Мексику, Фінляндію...

На сьогоднішній день ОЗСО займається серійним випуском зварювального обладнання класичного та інверторного типу, а також всіляких аксесуарів і приладдя для цієї техніки. Вся продукція ОЗСО відрізняється високою якістю та повністю відповідає заявленим характеристикам. На нього надається гарантія до 5 років, а при його створенні використовуються тільки високоякісні комплектуючі.

Інвертор Патон

Устаткування інверторного типу представлено випрямлячами інверторними, аргонодугового инверторами, полуінверторнимі автоматами, мультифункціональними цифровими инверторами та блоками автономного охолодження. Це обладнання використовується в самих різних сферах - випускаються рішення для побутового застосування, для використання в авіаційній промисловості та суднобудуванні. Все це - універсальні пристрої, побудовані з використанням сучасних технологій і підходять для всіх типів зварювання.

Інверторне обладнання має цілу низку переваг перед обладнанням класичного типу. Воно компактніше, економічніше та не "боїться" перепадів напруги в мережі. Забезпечується більш високу якість зварювання, при простоті експлуатації. Завдяки наявності спеціальних режимів для новачків обладнання «Патон» може використовуватися й недосвідченими працівниками.

Трансформатор Патон

Що ж стосується обладнання класичного типу, то на сьогоднішній день воно представлено більш ніж 15-ю моделями. Це трансформатори, випрямлячі, напівавтомати та багатопостові джерела живлення. Випускається також таке обладнання, як апарати та джерела живлення для електрошлакового зварювання й переплавки. Спектр застосування всієї цієї продукції також виключно широкий. Тим більше, що завдяки старанням фахівців Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона, все це обладнання здатне працювати в складних умовах, будь то підвищена вологість або різкі перепади температур, а деякі рішення можуть похвалитися навіть унікальністю, оскільки не мають аналогів.

Електроди Патон

Природно, що на підприємстві налагоджен і випуск широкого асортименту зварювальних електродів, призначених для вирішення найрізноманітніших завдань з хорошою продуктивністю і високою якістю.

Купити зварювальний апарат Патона

Вартість обладнання ПАТОН відрізняється доступністю, варіюючи при цьому в широких межах, в залежності від призначення моделі. Так, інверторний випрямляч ВДИ-MINI DC MMA коштує менше $ 100, в той час, як за куди більш просунуту професійну модель АДИ-200РАС AC / DC TIG / MMA доведеться заплатити в 8 разів більше. Але в будь-якому випадку, вартість цієї продукції буде нижче, ніж у закордонних аналогів.

03.11.2021
Поділитися
tools
Безкоштовна доставка за підписку
Підпишіться на розсилку, щоб отримувати актуальні пропозиції та першими дізнаватися про знижки та акції.