МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД З 10:00 ДО 15:00
Каталог

Інструменти Rothenberger

Компанія «Євроінструмент» продовжує працювати над розширенням асортименту представленої продукції. У нас постійно з'являються високоякісні товари та нові бренди. На цей раз настав час для Rothenberger - виробника інструментів для проведення всіляких робіт з трубами.

Історія Rothenberger

Історія компанії почалася в травні 1949 року, коли Едвін Ротенбергер (Edwin Rothenberger) заснував компанію, що спеціалізується на виробництві устаткування для труб. Спочатку це було лише невелике сімейне підприємство. У післявоєнній Європі гостро відчувалася нестача в якісному обладнанні, так що продукція Rothenberger виявилася дуже затребуваною. Справи пішли добре, і компанія почала швидко нарощувати обсяги виробництва та розширювати асортимент. У 1976 році почалися поставки продукції на території сусідніх країн. Збільшення доходів дозволило зробити кілька вдалих поглинань конкурентів і закріпитися на міжнародних ринках. Сьогодні товари під брендом Rothenberger представлені в десятках країн у Європі, Америці, на Сході та в Азії. Заводи по їх виробництву розташовані в Німеччині, Франції, Іспанії, Швеції та Ірландії.

Інструмент Rothenberger

На сьогоднішній день Rothenberger AG володіє різними брендами, серед яких - Super-Ego, Virax, Kroll, Hellmers, Rico, Sievert і інші. За роки існування компанія зуміла отримати більше 180 патентів. Продукція Rothenberger призначена для професійного застосування, вона практично невідома простим користувачам. Це інструмент для монтажу, прочищення, пайки та перевірки труб, виготовлених з самих різних матеріалів - сталі, алюмінію, міді та ін. Також компанія займається виготовленням обладнання для алмазного буріння й різання.

Інструменти Rothenberger застосовуються для систем опалення, кондиціонування, вентиляції, водо- та газопостачання, холодильних систем і багато чого іншого. Асортимент продукції, що випускається включає в себе сотні найменувань, тому професіонали, зайняті в самих різних сферах, зможуть підібрати для себе все необхідне. Ну а оскільки виробник приділяє багато уваги не тільки якістю, але й зручності експлуатації, відмінні враження від використання інструментів Rothenberger гарантовані.

Купити Rothenberger

І ми раді, що тепер ви можете придбати у нас продукцію Rothenberger. Наші фахівці завжди готові надати вам всю необхідну допомогу у виборі інструменту, його придбанні та подальшому обслуговуванні.

08.11.2022
Поділитися
tools
Безкоштовна доставка за підписку
Підпишіться на розсилку, щоб отримувати актуальні пропозиції та першими дізнаватися про знижки та акції.