МИ ПРАЦЮЄМО З 9:00 ДО 18:00 ПО БУДНЯХ. СБ-НД З 10:00 ДО 15:00
Каталог

Ремонт инструменту

Всі відомі виробники електро- і бензоінструменту прикладають максимум зусиль до того, щоб їх продукція прослужила якомога довше. Устаткування тестується на падіння, роботу з високими навантаженнями, неправильний вибір аксесуарів і багато іншого. Однак не слід думати, що тільки одне це може гарантувати тривалу експлуатацію протягом багатьох років. Дуже багато залежить від того, як ви будете поводитися з інструментом і як стежити за ним.

Правла експлуатації інструменту

Перш за все, при використанні інструменту потрібно дотримуватися всіх правил експлуатації, описаних в інструкції, а також дотримуватися техніки безпеки. Порушення правил експлуатації може привести до поломки інструменту, а техніки безпеки - до травм. Про це знають всі, але, на жаль, не всі цього дотримуються.

Причини поломки інструменту

Наприклад, дуже частою причиною поломки перфораторів є додавання маси тіла робітника на інструмент в процесі роботи. Тобто інструмент працює не під своєю вагою, а ще й під вагою людини, що категорично заборонено. Можливо, що такий підхід і дозволить вам свердлити отвори швидше. Але він же приведе й до передчасного зносу інструменту.

Ще як приклад частих поломок через недотримання правил експлуатації, можна привести поломки аераторів і газонокосарок через те, що обробляється територія не була попередньо очищена від каменів. Подібних прикладів можна навести ще чимало.

Завжди слід стежити за тим, як працюємо інструмент. І якщо в процесі експлуатації інструменту виникли, наприклад, будь-які сторонні шуми, то необхідно негайно перетворити роботу та звернутися за консультацією до сервісного центру (СЦ). Якщо поломку не усунути вчасно, то вона може привести до катастрофічних результатів. Наприклад, одна з найчастіших поломок електроінструменту - це "розсипався" підшипник. Наслідки цього можуть бути дуже сумними - аж до повного руйнування двигуна. Ремонт в такому випадку буде або дуже дорогим, або виявиться взагалі неможливим.

Ще одна часта причина поломки - використання інструменту не за призначенням, для вирішення нестандартних завдань. Використовуйте ваше обладнання виключно для того, для чого він призначений.

Ставлення до інструменту має бути дбайливим. Не слід просто кидати його прямо на робочому місці після завершення роботи. Для зберігання слід використовувати спеціальний чохол. Інструмент слід завжди тримати в чистоті.

Сервісний центр

І не забуваємо про періодичне сервісне обслуговування. Багато хто вважає, що приводом для звернення в СЦ може бути тільки поломка інструменту. Насправді ж, має сенс іноді віддавати інструмент для профілактичного огляду. Особливо коли техніка використовується в дуже складних умовах. Подібний огляд дозволить вчасно виявити намічену поломку та запобігти її, а також можливі негативні наслідки.

Важливо також й те, в який саме СЦ ви звертаєтеся. Сьогодні існує чимало майстерень, які обіцяють за невеликі гроші швидко та якісно усунути будь-яку проблему. За фактом же якість їх роботи залишає бажати багато кращого. Звернувшись до таких «майстрів», ви ризикуєте не тільки не вирішити проблему, але ще й погіршити її. Для усунення будь-якої більш-менш значної проблеми завжди слід звертатися виключно в перевірені СЦ авторизовані виробником Вашого інструменту з доброю репутацією, нехай навіть їх робота буде коштувати дорожче. Економія в даному випадку тільки на шкоду.

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з інструментом або ви хочете віддати його на профілактичний огляд, звертайтеся до нас. У нас працюють виключно висококваліфіковані майстри і ми гарантуємо, що всі ремонтні роботи будуть виконані не лише максимально якісно, ​​але і в строк.

28.10.2022
Поділитися
tools
Безкоштовна доставка за підписку
Підпишіться на розсилку, щоб отримувати актуальні пропозиції та першими дізнаватися про знижки та акції.